یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، ساختمان مهتاب، واحد 4
info@jahanjavidan.com
035-91002141
تماس با ما

استخدام

ما در شرکت جهان جاویدان سعی کرده ایم که محیطی پویا و با نشاط فراهم کنیم به گونه ای که افراد فرصت های زیادی برای رشد فردی و اجتماعی در اینجا داشته باشند. از آنجایی که ما به دنبال همکاری بلند مدت هستیم شخصیت سالم و پتانسیل بالقوه شما برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما دنبال عاشقان کار و کسانی که در یادگیری سماجت دارند هستیم و فقط همین برای ما مهم است. در اینجا ما سعی می کنیم دغدغه های شما را درک کرده و تا حد امکان و توان شرکت در کنار شما باشیم.

شرایط استخدام در شرکت جهان جاویدان

  • محل کار: دفتر مرکزی شرکت واقع در بلوار دانشگاه، بوستان پهلوان یزدی، ساختمان مهتاب
  • تایم کاری: شنبه تا پنج شنبه از ساعت هشت صبح تا دو و نیم بعد از ظهر
  • سوابق شغلی: هیچگونه سابقه کار قبلی الزامی نیست همینکه علاقه و اشتیاق و استعداد یادگیری داشته باشید ما تمام آموزش های لازم را به شما خواهیم داد و شما را حرفه ای می کنیم. البته ما با کسانی که  سابقه شغلی و تجربه مناسب و مفید و مرتبط دارند نیز همکاری می کنیم و آنها را نیز به جمع خود دعوت می کنیم.
  • مراحل استخدام افراد بدون سابقه: تا یکماه شما به صورت آزمایشی مشغول به فعالیت می شوید تا شما و ما نسبت به هم شناخت کافی پیدا کنیم و در این یکماه به شما یک سوم حقوق قانون کار پرداخت خواهد شد. چنانچه تصمیم بر ادامه همکاری شد ما دو ماه شما را به عنوان کار آموز استخدام می کنیم و تمام آموزش های لازم را به شما می دهیم و شما در این مدت بایستی به حداقل شش فروش برسید و دریافتی شما در دوره کارآموزی هر ماه دو سوم حقوق قانون کار است. پس از طی کردن این مرحله شما دیگر کارمند شرکت محسوب می شوید و حقوق شما مطابق با قانون کار پرداخت می شود و بیمه هم می شوید و به فروش های شما پورسانت هم تعلق می گیرد. ما به مناسبت های مختلف هدایایی هم به شما خواهیم داد.
  • مراحل کار افراد دارای سابقه مناسب و مرتبط: این افراد برحسب میزان سابقه کاری و تجربه مرتبطی که دارند حقوق و مزایای آنها تعیین می گردد و به صورت توافقی می باشد.

در صورتی که با شرایط بالا موافقید می توانید به صفحه فرم استخدام بروید و ثبت نام نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.